Замовити зворотній дзвінок

Зворотня засипка

Замовити послугу
Зворотня засипка

Землерийні роботи на етапі будівництва фундаментів полягають не тільки у витягу надлишків грунту з котловану. Після заливки фундаменту пазухи між ним і стінками котловану обов'язково необхідно заповнити. Зворотна засипка пазух потрібна для того, щоб захистити фундамент від руйнування, забезпечити гідроізоляцію і утеплення цоколя і підтримати міцність всієї конструкції. Її виконують не відразу після бетонування, а після набору бетоном міцності. В іншому випадку вага грунту, який тисне на незастиглим бетон, може призвести до деформацій і порушення геометрії фундаменту.

Зворотний засипання пазух котловану – це робота, яку неможливо швидко і якісно виконати без спецтехніки. Необхідно задіяти цілий комплекс спеціальних машин: вантажні автомобілі для доставки інертних матеріалів, екскаватори, фронтальні навантажувачі для зворотного засипання грунту і його вирівнювання, а також вібраційні катки для ущільнення засипаній маси методом трамбування.

Зворотний засипання котлованів і траншей у Києві та Київській області

Тому будівельні організації, яким потрібно швидко і якісно виконати засипки котловану, звертаються в компанію «НВІ Україна». У неї є для цього все необхідне:

  • великий парк спецтехніки – всі машини та будівельне обладнання, які потрібні для роботи на будівельному майданчику, можуть приступити до роботи по зворотній засипці та ущільнення ґрунту на наступний же день після вашого дзвінка;
  • солідний досвід в будівництві – фахівці компанії знають, коли краще виконувати зворотну засипку піском, а коли під нього потрібно укласти шар щебеню або гравію, що виконує роль буферної подушки і дренажу, і як цю суміш утрамбувати, не пошкодивши фундамент;
  • перевірені постачальники інертних матеріалів – для зворотної засипки фундаментів і траншей, викопаних під комунікації, використовуються тільки якісні та однорідні наповнювачі (пісок, гравійно-грунтові суміші або глинистий грунт, у залежності від того, які завдання треба вирішити) без сторонніх включень і органічних домішок.
Зворотня засипка

В компанії «НВІ Україна» доступні розцінки на зворотний засипання грунту. У цьому вже переконалися десятки будівельних компаній, що працюють у Києві та Київській області, і сотні приватних забудовників, які співпрацюють під час будівництва заміських будинків і котеджів. Низькі ціни на зворотну засипку плюс оперативне виконання робіт – це кошти і час, які ви економите, працюючи з компанією «НВІ Україна».

Щоб виконати розрахунки об'ємів грунту, необхідного для зворотної засипки фундаменту, обговорити деталі роботи на будмайданчику і скласти деталізований кошторис, зателефонуйте по телефону (067) 122-35-35.

Замовити послугу