Замовити зворотній дзвінок

Земляні роботи

Замовити послугу
Земляні роботи

Землерийні роботи – це невід'ємна частина будь-якого будівництва. Вони виконуються майже на кожному етапі будівельних робіт: від розчищення будмайданчика до благоустрою території навколо готового до здачі об'єкта. При цьому вартість земляних робіт становить значну частину витрат на будівництво, а якість їх виконання безпосередньо впливає на надійність і довговічність споруджуваних об'єктів.

Для проведення земляних робіт на будівельному майданчику і навколо неї потрібно задіяти багато техніки, яку забудовник не завжди має в достатній кількості і асортименті. Тому будівельні компанії нерідко залучають до виконання земляних робіт підрядників, у яких є необхідні машини.

Компанія «НВІ Україна» надає послуги з організації земляних робіт на будмайданчиках в Києві та Київській області. Її послугами користуються багато будівельні компанії та приватні клієнти, тому що співпраця з «НВІ Україна» – це:

  • надійність – компанія працює відповідно до проектної документації і дотримується будівельних норм і правил, які регламентують особливості виробництва земляних робіт на будівельних об'єктах різних категорій складності;
  • оперативність – готовність приступити до роботи на будмайданчику, коли це потрібно замовнику, і залучити до виконання поставлених завдань стільки техніки, скільки необхідно для завершення проекту в обумовлені терміни;
  • економія – доступні розцінки на земляні роботи плюс хороші знижки від обсягу, які отримують постійні і оптові клієнти, дозволяють відчутно зменшити витрати на будівництво житлових, громадських та промислових об'єктів.
Земляні роботи

У розпорядженні компанії «НВІ Україна» є техніка, необхідна для виконання повного циклу будівельних земляних робіт: автомобілі-самоскиди вантажопідйомністю до 30 тонн, колісні і гусеничні екскаватори, фронтальні навантажувачі, грейдери, бульдозери і котки. Наявність великого парку спецтехніки дозволяє:

  • проводити розчистку території при підготовці будмайданчика до роботи;
  • розробляти котловани, траншеї і виїмки з відсипанням ґрунту на бровку або вивезенням землі з ділянки на утилізацію;
  • проводити зворотну засипку траншей або пазух між стінками котловану і фундаментом;
  • виконувати роботи з планування земельних ділянок та благоустрою територій.

З прайсом на земляні роботи, в якому вказані ціни за 1 м3 витягнутого, засипаного або переміщеного ґрунту, можна ознайомитися прямо на сайті. Для отримання більш детальної інформації краще зателефонувати в компанію «НВІ Україна» за телефоном (067) 122-35-35. Ознайомившись з проектною документацією та відвідавши об'єкт, фахівці зможуть провести підрахунки обсягу земляних робіт, необхідних для виконання будівельних завдань, і скласти деталізований кошторис із зазначенням точної вартості кожного етапу: від планування території до благоустрою ділянки після завершення будівництва.

Замовити послугу