Замовити зворотній дзвінок

Вивіз грунту

Замовити послугу
Вивіз грунту

Будь-які будівельні роботи пов'язані з копіюванням та переміщенням значних об'ємів грунту. При цьому під час риття котлованів і траншей об'єм, що витягається грунту збільшується в кілька разів за його розущільнення та розпушування. Вивіз грунту з ділянки дозволяє позбутися від надлишків землі, які більше не знадобляться на будівельному майданчику. Але для цього потрібна велика кількість місткого вантажного автотранспорту, яким будівельні компанії не завжди мають в достатній кількості.

Компанія «НВІ Україна» допоможе вирішити цю проблему. Надаються послуги з вивезення будівельного грунту з будмайданчиків.

  • В автопарку компанії безліч самоскидів: п'ятитонні вантажівки ЗІЛ і ГАЗ, машини КАМАЗ і МАЗ на 10-20 тонн і великовантажні Volvo, які можуть вивезти до 25-30 тонн грунту за один рейс.
  • Автомобілями керують професійні водії з великим досвідом роботи на будівельних майданчиках. Вони вміють віртуозно маневрувати на обмежених за площею ділянках під час навантаження та вивезення грунту самоскидами.

Компанія «НВІ Україна» надає послуги з вивезення грунту з будмайданчиків за доступними тарифами. При великих обсягах робіт ціни на вивіз грунту за 1 м3 зменшуються за рахунок оптових знижок.

Ціни на вивіз грунту з будмайданчиків у Києві та Київській області

Вартість вивезення грунту з будівельного майданчика залежить від того, яким чином організована робота на ділянці і яка буде задіяна спецтехніка з боку компанії «НВІ Україна».

  • найнижчі ціни за вивезення 1 м3 ґрунту – якщо землерийні роботи виконуються за допомогою спецтехніки замовника, а наш транспортний парк задіяний тільки в транспортуванні земляних мас. У такому разі вартість вивезення залежить тільки від об'єму землі і відстані від будмайданчика до місця вивантаження, вказаного замовником.
  • При вивезенні грунту з навантаженням ціна за 1 м3 зростає на суму, рівну вартості роботи землерийної техніки. У компанії «НВІ Україна Інвест» є всі види спецтехніки, необхідної для вантажно-розвантажувальних робіт: колісні та гусеничні екскаватори з прямими і зворотними ковшами, фронтальні навантажувачі і міні-навантажувачі.
  • Ціни на вивіз грунту з утилізацією залежать від ступеня його забруднення. Маси забрудненої землі, які не можна використовувати для будівельних потреб або в благоустрої, вивозяться на полігони, призначені для цих цілей. Вивіз грунту на утилізацію здійснюється в офіційному порядку з оформленням відповідних дозволів. При необхідності видаються замовнику копії документів.
Вивіз грунту

Щоб розрахувати точну вартість вивезення 1 м3 грунту, необхідно знати обсяг робіт і відстань до місця вивантаження, а також яка повинна бути задіяна спецтехніка. Зателефонуйте в компанію «НВІ Україна» за телефоном (067) 122-35-35, щоб отримати точну деталізований кошторис на роботи з вивезення та утилізації будівельного грунту.

Замовити послугу