Замовити зворотній дзвінок

Укладання рулонного газону

Замовити послугу
Укладання рулонного газону

Зазвичай після завершення будівельних робіт на ділянці не вистачає зелені. Також буває, що гарний газон біля будинку неможливо виростити з-за недостатньо родючого ґрунту. У подібних випадках слід купити рулонний газон з укладанням, щоб оперативно і відносно недорого вирішити проблему нестачі зелених насаджень і рослин на ділянці біля приватного будинку, багатоквартирного житлового комплексу або іншого об'єкта.

Компанія «НВІ Україна» займається укладанням рулонних газонів «під ключ». Ми професійно підходимо до озеленення та впорядкування територій з допомогою готових трав'яних покриттів.

  • Під час підготовки ділянки під рулонний газон виконуються розчищення і перекопування грунту з видаленням коренів багаторічних бур'янів. Якщо грунт на ділянці погано відводить воду, то влаштовується дренажна подушка у вигляді шару добре утрамбованому гравійно-піщаної суміші. Укладання рулонних газонів на схилах пагорбів або штучних нерівностей виконується тільки після їх зміцнення з допомогою протиерозійних матів або геотекстилю.
  • Важливою частиною комплексу робіт по підготовці грунту для рулонного газону є внесення органо-мінеральних добрив. Вони захищають траву від хвороб і допомагають їй прижитися на новому місці. Необхідно не «переборщити» з добривами, бо їх надлишок може призвести до пригнічення кореневої системи і сповільнити ріст коренів.
  • Щоб отримати на ділянці густий, соковитий і м'який зелений килим, потрібно постелити газон із стійких і невибагливих трав з густою і міцною кореневою системою, завдяки якій рослини легко і швидко приживаються на новому місці. Рулони спеціальної трави з дерном замовляються в спеціалізованих господарствах. Їх привозять на ділянку безпосередньо в день укладання рулонного газону.

Методи підготовки ґрунту під рулонний газон і технології укладання дерну, які використовують фахівці компанії гарантують, що трава приживеться рівномірно, а покриття вийде рівним і однорідним, без залисин і слабких ділянок.

Скільки коштує укладання рулонного газону в Києві та Київській області?

Укладання рулонного газону

Компанія «НВІ Україна» надає недорогі послуги з укладання рулонних газонів (ціна за 1 м2 ідеального покриття для вашої галявини – від ХХ грн). Вартість розраховується індивідуально для кожної ділянки. Вона залежить від обсягу робіт, які необхідно виконати, щоб вирівняти рельєф, очистити грунт від бур'янів, укріпити схили на пагорбах і підготувати грунт до настилання нарізаного пласти дерну.

Щоб дізнатися точну вартість робіт з укладання рулонного газону на вашій ділянці, зателефонуйте по телефону (067) 122-35-35 і запросіть фахівця компанії «НВІ Україна» для складання докладної кошторису.

Замовити послугу