Замовити зворотній дзвінок

Оренда телескопічного навантажувача

Замовити послугу
Оренда телескопічного навантажувача

Телескопічний навантажувач JCB 535-125

Телескопічний навантажувач Manitou MT-X 1340 SLT

Телескопічний навантажувач Manitou MT-X 1740 SLT

Телескопічний навантажувач CAT TH 580

Телескопічний навантажувач JCB 540-140

Ціна за зміну (8 годин)

від 8000 грн

Мінімальне замовлення - 4 години

від 5500 грн 

Кожна додаткова 1 година роботи

від 1000 грн

*Ціни оренди телескопічних навантажувачів вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Спеціальна навантажувальна техніка затребувана в різних сферах – від будівництва до сільського господарства або роботи на складі. Різні модифікації навантажувачів з телескопічними стрілами використовуються для виконання широкого спектру робіт у будівельній галузі та аграрному секторі. Послуги телескопічних навантажувачів допоможуть:

  • піднімати і перевозити штучні та насипні вантажі;
  • здійснювати вивантаження будматеріалів або сировини з кузовів вантажних авто або залізничних вагонів;
  • переміщати вантажі по території підприємства або будівельному майданчику;
  • подавати вантажі в зону дії баштових або самохідних кранів та ін

 

Чим складніше завдання, тим вигідніше взяти в оренду телескопічний навантажувач, тому що з його допомогою можна швидко і точно виконувати операції, які не під силу іншим видам техніки.

  • Маневреність. У навантажувачів – великі кути повороту керованих коліс. Малий радіус повороту і можливість рухатися по поверхнях з великим ухилом дозволяє ефективно виконувати різні будівельні і вантажно-розвантажувальні завдання в обмеженому просторі, на складному грунті або нерівному рельєфі.
  • Радіус дії. Навантажувачі з висувними стрілами можна використовувати в якості заміни для автокранів. Наприклад, оренда телескопічного навантажувача зі стрілою завдовжки 12 метрів – це оптимальний вибір для компаній, що займаються малоповерховим будівництвом. Такої довжини телескопічної стріли вистачає, щоб піднімати будматеріали або металоконструкції на висоту 3-4-го поверху.

Точність. Гідравлічний привід і велика кількість автоматики в сучасних моделях навантажувачів забезпечують високу точність позиціонування робочих органів. Тому доцільно взяти в оренду навантажувач із телескопічною стрілою, якщо має бути робота, що вимагає дбайливого поводження з вантажами.

Оренда телескопічних навантажувачів в Києві

 

У компанії «НВІ Україна» – великий парк спеціальної будівельної техніки, яку можна орендувати подобово або на тривалий термін.

  • Парк спецтехніки складається з сучасних машин у відмінному технічному стані. Тут можна взяти в оренду телескопічні навантажувачі Manitou, JCB CAT з необхідними технічними характеристиками.
  • Техніка здається напрокат з операторами – досвідченими фахівцями, які вміють ефективно і швидко виконувати будь-які завдання, підвладні навантажувачів з телескопічними стрілами.
  • Навантажувач може бути оснащений вилами, ковшем або іншими видами навісного обладнання в залежності від того, які завдання потрібно виконувати на будівельному майданчику, складі або в полі.
Оренда телескопічного навантажувача

Щоб взяти телескопічний навантажувач вилочний в оренду, зателефонуйте по телефону (067) 122-35-35. Ми оперативно доставимо замовлений вами техніку в потрібний час по Києву або будь-яку іншу точку України.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити послугу