Замовити зворотній дзвінок

Розробка котловану

Замовити послугу
Розробка котловану

Перед зведенням будь-якого житлового або промислового об'єкта потрібно вирити котлован під фундамент. Розробка і котлованів – це не просто необхідний етап будівництва. Це один з найбільш трудомістких і витратних будівельних процесів, оскільки розробка траншей і котлованів пов'язана з вилученням, переміщенням та перевезенням значних об'ємів грунту. В залежності від того, як організована робота на даному етапі будівництва, під час землерийних робіт можна заощадити або, навпаки, втратити час і кошти.

Зазвичай розробка котловану під фундамент або опори будинку або промислового будинку починається з проведення геодезичних робіт, аналізу стану грунту та з'ясування особливостей підлягають грунтів. Далі необхідно розробити проектну документацію, виконати розрахунки для розробки котловану, перенести проект в натуру і зателефонувати в компанію «НВІ Україна», щоб узгодити час початку робіт на будівельному майданчику.

 

Риття котлованів і траншей у Києві та Київській області

 

Вирити котлован для будівництва будинку або промислового об'єкту з допомогою компанії «НВІ Україна» – це заощадити час і кошти, тому що тут:

  • великий парк спеціальної техніки – компанія виконує розробку котлованів екскаваторами з прямими і зворотними ковшами і має бульдозерами і фронтальними навантажувачами, які необхідні для переміщення земляних мас і навантаження витягнутого грунту в кузова вантажних автомобілів;
  • досвідчений персонал – в компанії працюють водії вантажівок і оператори спецтехніки з великим досвідом роботи в складних умовах і навичками розробки котлованів на ділянках з нестійкими ґрунтами і складним рельєфом;
  • доступні тарифи на послуги – звернувшись в компанію «НВІ Україна», ви будете здивовані низькими цінами на розробку котлованів у порівнянні з іншими пропозиціями в Києві та Київській області.

 

Розробка котловану

Компанія виконує повний цикл необхідних для будівництва земляних робіт: розробку грунту котловану з вивантаженням на бровку або в кузов авто, планування дна котловану з розрівнюванням та ущільненням грунту, зворотну засипку пазух, вивезення і, якщо необхідно, утилізацію вилучених мас. Вам достатньо зателефонувати в «НВІ Україна», а всім іншим займуться фахівці:

  • розрахують час, необхідний для розробки котловану, і обсяги ґрунту, який необхідно витягти і перемістити;
  • прорахують можливість під'їзду техніки на будмайданчик і розроблять графік роботи екскаваторів, бульдозерів і вантажівок на ділянці;
  • організують безперервну роботу всього комплексу спеціальної техніки і автотранспорту таким чином, щоб виконати заданий обсяг робіт в узгоджені із замовником строки.

Вартість розробки котловану розраховується індивідуально на підставі вихідних даних: обсягу видобутих ґрунтових мас, складу і щільності ґрунту, категорії складності робіт і ряду інших факторів. Зателефонуйте в компанію «НВІ Україна» за телефоном (067) 122-35-35, щоб отримати точну кошторис на землерийні роботи на вашій будівельному майданчику.

Замовити послугу