Замовити зворотній дзвінок

Оренда самоскидів

Замовити послугу
Оренда самоскидів

Зміна

від 6000 грн 

1 ходка

від 2400 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Відсутність власного парку вантажних автомобілів великої вантажопідйомності – це серйозна перешкода для компаній, що працюють в сфері цивільного, промислового або дорожнього будівництва. Без вантажівок складно організувати своєчасний підвіз інертних матеріалів, вивіз будівельного сміття, що накопичився під час демонтажних робіт, і грунту, вилученого з котловану. У зв'язку з великим попитом ринок послуг самоскидів в Україні розвинений досить добре.

Замовляючи послуги самоскида тільки тоді, коли це необхідно, можна організувати ефективний робочий процес на будмайданчику, не витрачаючись на утримання великого парку спецтехніки. Тим більше що вартість послуг самоскида вже включені витрати на паливо та оплата роботи професійного водія.

Оренда самоскида з водієм в Києві

Для багатьох компаній послуги оренди самоскидів – це одна з найбільших статей витрат при проведенні землерийних і будівельних робіт. Але не для тих, хто орендує техніку в компанії «НВІ Україна». У нас низькі ціни на послуги самоскидів і великі знижки для клієнтів, які орендують будівельну техніку на тривалий термін або беруть напрокат кілька машин одночасно.

Завдяки великим парком техніки ми можемо надавати послуги перевезення вантажів самоскидами будь-якої вантажопідйомності, в залежності від того, які машини потрібні для роботи на вашій будмайданчику.

  • Послуги самоскидів ЗІЛ і ГАЗ, які можуть перевозити до 5 тонн вантажів, потрібні приватним особам для доставки будматеріалів на дачу або вивезення невеликої кількості будівельного сміття.
  • Послуги самоскидів КАМАЗ на 10-15 т замовляють для поставок великих обсягів сипучих матеріалів на будмайданчик або доставки грунту при проведенні земляних робіт, облагороджування і благоустрій ділянки.

На великих будовах потрібні послуги самоскидів великої вантажопідйомності – на 25-30 тонн або більше. У таких машин – великий обсяг вантажних кузовів, тому вони можуть перевозити за один рейс максимальна кількість вантажу. Великовантажні автомобілі з самоскидними кузовами і причепами також використовуються у кар'єрах та на гірничих виробках.

Оренда самоскидів

Якщо у вас є потреба в залученні додаткового транспорту для будівельних робіт або інших завдань, замовте послуги самоскидів компанії «НВІ Україна» за телефоном (067) 122-35-35. Ми надамо необхідні вам машини і, якщо потрібно, доставимо на будмайданчик спеціальну техніку для землерийних робіт: екскаватори, бульдозери, навантажувачі та іншу.

*ціни актуальні у 2021 році

Замовити послугу