Замовити зворотній дзвінок

Оренда міні-екскаватора

Замовити послугу
Оренда міні-екскаватора

Міні-екскаватор HITACHI ZX-25

Міні-екскаватор HITACHI ZX-50

Ціна за зміну (8 годин)

від 6000 грн

Мінімальне замовлення - 4 години

від 4000 грн 

Кожна додаткова 1 година роботи

від 750 грн

*Ціни оренди міні-екскаваторів вказано без ПДВ.

**Доставка на об'єкт та з об'єкту сплачується додатково.

В наші дні послуги прокату міні - екскаватора широко застосовуються в багатьох сферах життєдіяльності, користуються великим попитом і стали дуже популярними. У певних ситуаціях звичайний екскаватор не зможе впоратися зі своїми прямими обов'язками по причині значних габаритів і великої ваги. Саме тоді стане незамінною зменшена модель цієї спецтехніки. Маленький екскаватор просто незамінний при проведенні будівельних робіт на невеликій площі, де не зможе розвернутися більш габаритна техніка. Представники відомих компаній JCB і Case вже не перший рік є синонімами якісної землерийної техніки. Вага таких машин, в середньому, від двох до п'яти тонн.

Особливо ефективні ці міні екскаватори в Києві та Києвські області на будівельних об'єктах, що мають невелику площу для роботи. Також оренда міні екскаватора в Києві може знадобитися в разі потреби істотного вильоту вантажний стріли. Незважаючи на те, що міні екскаватор спеціалізується на невеликих майданчиках, він здатний впоратися зі значним обсягом робіт.

Серед основних переваг і характеристик міні - екскаваторів під час роботи виділяють:

  • високий рівень вантажопідйомності;
  • глибину копання більше трьох з половиною метрів;
  • максимальний виліт стріли по горизонталі більше 5 метрів;
  • транспортну швидкість 5,6 км / год, чого цілком вистачає для роботи на будівельному майданчику;
  • обертання корпусу транспортного засобу по своєї осі на 360 градусів.

Оренда міні-екскаваторів в НВІ Україна

Можливість орендувати будівельну техніку дозволяє будівельним компаніям не витрачати зайвих коштів на покупку і обслуговування великого автомобільного парку спецтехніки. Автопарк нашої будівельної компанії НВІ Україна має хорошим вибором машин, необхідних при будівництві та ремонті різних об'єктів. Щоб замовити послуги з оренди спецтехніки в Києві звертайтеся до нас за телефоном 067 122 35 35, вказаною на сайті. Також надається можливість замовити зворотний дзвінок.

Оренда міні-екскаватора

 Послуги оренди маленьких екскаваторів допоможуть скоротити витрати будівельних компаній і підвищити їх ліквідність. При необхідності у Вас є можливість взяти для будівельних робіт в оренду спецтехніку за найвигіднішими цінами. Головне наше перевагу полягає в тому, що ми надійно виконуємо свої зобов'язання і повністю готові до можливих форс - мажорними обставинами. У нас великий автопарк і досвідчені водії, які завжди готові піти назустріч нашому клієнтові. Серед переваг компанії НВІ Україна:

  • послуги міні - екскаватора в Києві надаються за найвигіднішими тарифами;
  • в автопарку завжди знайдеться відповідний транспорт для виконання робіт;
  • при необхідності Ви можете вибрати різний набір гусениць.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити послугу