Замовити зворотній дзвінок

Оренда підйомника

Замовити послугу
Оренда підйомника

Ножичний підйомник

Колінчастий підйомник

Ціна за добу

10м — від 800 грн

12м — від 900 грн

15м — від 2200 грн

18м — від 2500 грн

*Всі ціни послуг оренди вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Ведення будівельних робіт на великих висотах неможливо без застосування різних підйомників. З їх допомогою на необхідну висоту оперативно, надійно і безпечно доставляється весь необхідний вантаж: обладнання, будматеріали, персонал.

На ринку спецтехніки представлено багато різних сучасних підйомників. Тепер всі необхідні будівельні, ремонтні або монтажні роботи на будь-яких висотах проводяться легко, швидко і в комфортних умовах. Для виконання поставлених завдань можна використовувати ножиці або колінчаті підйомники. Вони суттєво відрізняються один від одного своєю специфікою, робочими характеристиками, принципами функціонування, умовами експлуатації.

Підйомники-ножиці застосовуються в разі необхідності підняти вантаж строго вертикально. Така установка ефективна при проведенні ремонтних робіт на фасадних стінах приміщень, для монтажу, демонтажу та обслуговування систем кондиціонування, великих рекламних носіїв, систем електроосвітлення та енергопостачання, чищення дерев, ремонту вуличних ліхтарів, при роботі в складських умовах. Підйомники такого типу мають гарну вантажопідйомність і можуть працювати як від мережі, так і від вбудованої акумуляторної батареї.

Колінчаті підйомники характеризуються порівняно невисокою вантажопідйомністю. При цьому конструкція, обладнана стрілою з великим вильотом і мобільної робочої платформою, дозволяє без проблем доставляти на необхідну висоту людей або вантажі. Таке пристосування стане просто незамінним в процесі проведення серійних будівельних, ремонтних або реставраційних робіт. Наявність можливості управляти окремо приводом для племени обладнання дозволяє функціонувати підйомника, як на вулиці, так і в ході ремонтних робіт всередині будівель.

Оренда підйомника

Послуга оренди підйомників може стати вигідним рішенням при проведенні висотних будівельних робіт. Прості і надійні конструкції підйомників і колінчастих підйомників відмінно зарекомендували себе на великих будівельних майданчиках. Компанія НВІ Україна має в наявності спецтехніку від кращих виробників, завжди пропонує індивідуальні орендні умови, оформлення необхідних документів проводить швидко і професійно. Щоб уточнити наші умови оренди спецтехніки, зв'яжіться з представником фірми по телефону 067 122 35 35 або на сайті через форму зворотного зв'язку. Наші кваліфіковані фахівці нададуть всю необхідну інформацію про умови оренди та її вартість.
*ціни актуальні у 2021 році

Замовити послугу