Замовити зворотній дзвінок

Оренда дизельного генератора

Замовити послугу
Оренда дизельного генератора

Вартість оренди за добу*

від 850 грн** 

При цілодобовому режимі роботи

+20%

*Ціна вказана з ПДВ.

**Ціна вказана при напрацюванні до 360 мотогодин за місяць.

 

Доступні моделі генераторів:

 

 

 

 

 

 

 

Необхідність у генераторі виникає під час роботи на багатьох будівельних об'єктах. Автономне джерело енергії дозволяє працювати практично скрізь, забезпечуючи електроенергією будівельне обладнання та інструмент.

Основною перевагою дизельних генераторів перед бензиновими є потужність: у бензиновому варіанті вона обмежена 18-20 кіловатами, тоді як дизель-генератори можуть видавати до 200 кВт і більше. При цьому вони більш надійні, мають великий моторесурс і економніші за бензинові.

При всіх перевагах дизельних генераторів вони відрізняються високою вартістю. Купівля такого обладнання не завжди вигідна, особливо якщо додати до ціни самого генератора вартість його обслуговування, регламентних та ремонтних робіт, а також необхідність у транспорті для доставки на об'єкт. Найчастіше прокат дизельного генератора буде оптимальним рішенням. 

Оренда дизельного генератора в Києві

Ми надаємо послуги вигідної оренди дизельних генераторів різної потужності. Широкий вибір моделей дозволяє отримати надійне джерело електроенергії з доставкою на об'єкт без зайвих витрат, з максимальним ККД та на потрібний проміжок часу.

Оренда дизельного генератора

Якщо вам теж потрібен потужний дизель-генератор для роботи на будмайданчику, зателефонуйте до компанії «НВІ Україна». Тут:

  • низькі ціни – генератор можна взяти напрокат подобово;
  • вигідні умови – ми надаємо знижки компаніям, які орендують різну спецтехніку на тривалий термін або беруть відразу кілька одиниць;
  • швидка доставка – ми оперативно доставимо дизельний генератор до будь-якої точки України буквально наступного дня після замовлення.

Щоб орендувати дизель-генератор високої потужності, зателефонуйте за номером ‎(067) 122-35-35.

*ціни актуальні у 2022 році

 

Замовити послугу