Замовити зворотній дзвінок

Оренда гусеничних і колісних екскаваторів

Замовити послугу
Оренда гусеничних і колісних екскаваторів

Гусеничний екскаватор

Мінімальне замовлення - 8 годин

від 11200 грн 

1 година работи

від 1400 грн

 

Колісний екскаватор

Мінімальне замовлення - 8 годин

від 8800 грн 

1 година работи

від 1100 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Практично жодне будівництво не може обійтися без екскаватора – основний землерийної техніки в арсеналі будівельників. Тому майже всі будівельні компанії купують або, щоб заощадити, беруть в оренду екскаватори, так як без них неможливо виконувати різні роботи в будівництві, ЖКГ та сільському господарстві:

  • операції з навантаження і розвантаження сипучих матеріалів різної щільності і фракції;
  • монтаж і ремонт підземних трубопроводів та інших комунікацій;
  • розкривні та кар'єрні роботи в гірничодобувній промисловості і ін

Якщо ви хоча б раз думали: «Візьму в оренду екскаватор», – значить, вам не вистачає техніки, наявної у розпорядженні, або вона не може виконувати завдання, які під силу тільки потужним машин. У подібних випадках набагато вигідніше орендувати додаткову спецтехніку з оператором, ніж затягувати роботи на будмайданчику. Завдяки невисоким цінам на оренду екскаваторів використання прокатної техніки в будівництві може бути набагато більш вигідним і раціональним, ніж придбання власного.

Взявши в оренду повноповоротний екскаватор на гусеничному або колісному шасі, будівельна компанія може з мінімальними витратами виконувати масштабні землерийні і землеуглубительные роботи, пов'язані з отриманням, переміщенням та відвантаженням ґрунту:

  • розробляти виїмки і котловани;
  • рити траншеї і канави;
  • формувати насипу і вали і ін
Оренда гусеничних і колісних екскаваторів

Це далеко не повний перелік функцій і можливостей екскаваторної техніки. В житловому, цивільному, промисловому і дорожньому будівництві складно знайти технологічні процеси, в яких не були б задіяні екскаватори в тому чи іншому вигляді. Вони з'являються на будмайданчику першими, розчищаючи територію і готуючи котловани, і йдуть останніми, завантажуючи будівельне сміття у кузови вантажівок.

*ціни актуальні у 2023 році

Оренда екскаваторів в Києві

В компанії «НВІ Україна» можна недорого взяти в оренду гусеничний екскаватор або аналогічну за функціями техніку на колісному шасі. У нас:

  • Низькі ціни. Вартість оренди екскаватора вас приємно здивує. Ви можете орендувати спецтехніку дешевше, ніж зазначено на сайті, якщо замовите екскаватор не на добу, а на тривалий термін, або візьмете відразу кілька машин.
  • Професійні оператори. Будівельна техніка здається в оренду з операторами. Наші співробітники – досвідчені фахівці, які вміють віртуозно поводитися зі спецтехнікою і реалізовувати її можливості, виконуючи найскладніші завдання.
  • Вигідні умови. Крім цін на оренду міні-екскаваторів і повнорозмірною спецтехніки, будівельним компаніям важливі умови і терміни їх поставки. Ми працюємо по всій території України. Якщо ви замовите екскаватор сьогодні, то вже завтра він буде доставлений в будь-яку точку країни.

 

У розпорядженні компанії «НВІ Україна» є різні види і моделі екскаваторної техніки в широкому діапазоні технічних характеристик. Тут можна взяти в оренду колісний екскаватор, якщо потрібна машина, яка може швидко переміщатися з об'єкта на об'єкт по дорогах з твердим покриттям, або вибрати гусеничну модель, якщо має бути робота в котловані чи чистому полі. Якщо важливі компактні розміри і максимальна точність роботи, то доцільно взяти в оренду міні-екскаватор – компактну машину, яка може працювати на маленьких майданчиках. Для деяких інших завдань вигідніше взяти в оренду екскаватор-навантажувач, оснащений ковшем і переднім відвалом, або екскаватор з гідромолотом – техніку для демонтажу бетонних конструкцій і твердих дорожніх покриттів.

Зателефонуйте за телефоном +38(067) 122-35-35 зараз, щоб замовити екскаватор на завтра або на будь-яку іншу зручну для вас дату.

Замовити послугу