Замовити зворотній дзвінок

Оренда Гідромолота і Бура

Замовити послугу
Оренда Гідромолота і Бура

Гідромолот

Бур

Мінімальне замовлення - 8 годин

від 9600 грн

Кожна додаткова 1 година роботи

від 1200 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Будівельна компанія НВІ Україна має в наявності великий вибір спецтехніки для вирішення найскладніших завдань: риття траншей, котлованів, басейнів, зняття кулі асфальту або демонтажу конструкцій із залізобетону, буріння отворів і інших робіт з будівництва.

Гідравлічний молот є змінне робоче обладнання для облаштування гідравлічних екскаваторів навантажувачів, маніпуляторів, екскаваторів. Успішно застосовується в роботі з твердими грунтами, гірськими породами або металом. Також ефективно гідромолот використовується при монтажі пальових елементів під впливом ударів падаючих частин, як допоміжне навісне обладнання при демонтажних роботах. Серед головних сфер застосування обладнання виділяють:
• демонтаж конструкцій з бетону або залізобетону;
• руйнування мерзлих або скельних грунтів;
• розтин асфальтобетонних покриттів або підземних комунікацій;
• установка елементів паль;
• ущільнення насипного і пухкого грунту.

Будова гідравлічного молота робить його більш екологічно чистим пристроєм, в порівнянні з іншим обладнанням того ж призначення. Пристрій виробляє менше викидів шкідливих речовин, шуму в процесі роботи. Перш за все, його рекомендується застосовувати в ситуації, коли робота вібраційного молота може пошкодити цілісності будівель і доставити дискомфорт оточуючим в результаті високого рівня виробленого шуму.

Оренда Гідромолота і Бура

Широке застосування в процесі будівельних та монтажних робіт отримав бур. У наші дні проблема водопостачання вельми актуальна. Буріння свердловин для водопроводу на садових ділянках і дачах, за допомогою професійного бура істотно заощадить час і сили. При бурінні ям під стовпчики огорожі Ви отримаєте однакові і рівні ями під паркан, навіть якщо є нерівності ландшафту. Професійне буріння ям для паль при будівництві будинків і зведення фундаменту дозволить отримати свердловини рівних за глибиною і шириною розмірів. Особливо це важливо, якщо грунт буде глиниста і піщана. В процесі буріння лунок під стовпи освітлення та опор ЛЕП, для посадки дерев при озелененні ділянок будинків, міських вулиць і парків застосування механічного бура істотно заощадить час.
Ми надаємо можливість орендувати будівельну спецтехніку, істотно заощаджуючи час і гроші. Звернувшись до нас за телефоном 067 122 35 35, клієнт отримає широкий спектр якісних будівельних послуг за доступною вартістю.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити послугу