Замовити зворотній дзвінок

Оренда екскаватора-навантажувача

Замовити послугу
Оренда екскаватора-навантажувача

Екскаватори-навантажувачі JCB 3CX

Екскаватори-навантажувачі JCB 4CX

Фронтальний навантажувач JCB 426 ZX

Ціна за зміну (8 годин)

від 8000 грн

Мінімальне замовлення - 4 години

від 5500 грн 

Кожна додаткова 1 година роботи

від 1000 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Будівельну техніку, що випускається компанією JCB, можна зустріти чи не на всіх будмайданчиках в Україні. Особливою популярністю користуються екскаватори JCB 3CX і 4CX. Вони «водяться» всюди, де потрібна потужна і надійна техніка для механізації земляних робіт або навантаження-розвантаження сипучих матеріалів.

Основна перевага екскаваторів-навантажувачів JCB 3CX і 4CX - наявність двох робочих органів: звичайного екскаваторного ковша ззаду і фронтального ковша, який може використовуватися для транспортування сипучих вантажів або виконувати функції бульдозерного відвалу. Таким чином, ці моделі спецтехніки є універсальними колісними машинами, незамінними під час вантажно-розвантажувальних, будівельних, дорожніх і землерийних робіт.

Техніка JCB відрізняється від менш сучасних аналогів вітчизняного виробництва великою кількістю автоматики і наявністю системи, що компенсує кут нахилу ковша при підйомі стріли з держаком. Це виключає можливість прокидання матеріалів при навантаженні або розвантаженні і гарантує високу точність позиціонування робочих органів.

Оренда екскаваторів-навантажувачів JCB 3CX і JCB 4CX в Києві

Завдяки високій точності роботи і відмінним технічним характеристикам JCB 3CX і 4CX мають найбільший попит моделями серед бажаючих орендувати спецтехніку для будівельних і землерийних робіт.

Оренда екскаватора-навантажувача

Якщо вам теж потрібна хороша техніка для роботи на будмайданчику, зателефонуйте в компанію «НВІ Україна». тут:

  • низькі ціни - JCB 3CX і 4CX можна орендувати подобово зовсім недорого;
  • вигідні умови - ми даємо знижки компаніям, які орендують спецтехніку на тривалий термін або беруть відразу кілька машин;
  • швидка доставка - ми доставляємо екскаватор-навантажувач в будь-яку точку України буквально на наступний день після замовлення.

Щоб орендувати екскаватор-навантажувач JCB 3CX або 4CX, зателефонуйте (067) 122-35-35.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити послугу