Замовити зворотній дзвінок

Будівництво приватних будинків

Замовити послугу
Будівництво приватних будинків

Чи не кожен житель Києва мріє про власний будинок за містом або в затишних передмістях. Природне бажання утекти від міського шуму і суєти призвело до бурхливого зростання будівництва приватних будинків у населених пунктах, що оточують столицю.

Якщо ви всерйоз задумалися про будівництво заміського будинку, вибрали підходящий ділянку і замовили розробку проекту, то вам необхідно знати, що вибір компанії-підрядника безпосередньо впливає на вартість, якість і надійність вашого майбутнього житла, а також терміни його здачі в експлуатацію.

  • Ціна. Вартість будівництва будинку визначається не тільки складністю проекту і цінами на будівельні та оздоблювальні матеріали. Витрати будуть меншими, якщо будівництвом буде займатися компанія, яка вміє працювати, не виходячи за рамки заздалегідь погодженого кошторису.
  • Якість. Краще вибрати в якості підрядника компанію, у якої є великий досвід будівництва житлових будинків і відмінна репутація. Будівельники-професіонали дотримуються будівельних технологій і не допускають браку навіть на тих ділянках робіт, які можна приховати від очей замовників.

Терміни. Досвідчений підрядчик знає, що час – гроші. Тому солідні будівельні компанії організовують роботу таким чином, щоб уникнути простоїв техніки і повністю виключити можливість зриву термінів.

Індивідуальне житлове будівництво у Києві та Київській області

Компанія «НВІ Україна» займається будівництвом будинків: дерев'яних (каркасних, з бруса або колод), цегляних і монолітних. Ми швидко і якісно будуємо житло за проектами замовників. Гарантуємо:

  • доступні ціни на будівництво будинків «під ключ» – ми повністю організовуємо весь процес зведення «коробки» будівлі, оздоблення фасадів та приміщень, монтажу інженерних комунікацій та благоустрою території. Комплексний підхід, наявність власного парку спецтехніки та грамотна організація робочих процесів дозволяють значно зменшити вартість будівництва будинків «під ключ» без шкоди для якості робіт;
  • точне дотримання проектної документації – замовляючи будівництво дачного будинку або заміського житла в компанії «НВІ Україна», ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть виконані у відповідності з вашим проектом. Ми приділяємо пильну увагу дрібницям і використовуємо якісні матеріали, які гарантують відмінний зовнішній вигляд та високі експлуатаційні характеристики будівель;
  • здачу об'єкта в строк – ми завжди вкладаємось у графіки будівництва, узгоджені з клієнтами і описані в договорі. При своєчасній оплаті кожного наступного етапу робіт ви зможете в'їхати в новий будинок тоді, коли плануєте.
Будівництво приватних будинків

Щоб дізнатися ціну будівництва будинку по вашому проекту або уточнити умови співпраці, зателефонуйте по телефону (067) 122-35-35.

Замовити послугу