Замовити зворотній дзвінок

Будівельна техніка в оренду

Послуги оренди спецтехніки

Будівельна компанія «НВІ Україна» знаходиться на ринку більше 5-ти років і за цей час зарекомендувала себе надійним партнером і помічником у великих будівельних проектах.

Не всі і не завжди економічно вигідно виконувати самостійно, купуючи при цьому професійне обладнання. Раціональніше звернутися до послуг фахівців, які або нададуть будівельну і спеціальну техніку в оренду на необхідний час, або швидко і комплексно виконають все, що потрібно.

Яку техніку можна орендувати для будівництва в Україні

Звернувшись в НВІ Україна, Ви зможете використовувати потрібні одиниці будівельної та спецтехніки, що поставляється разом з підготовленими операторами, щоб провести заплановані роботи. При цьому:

- Весь комплекс обладнання від «НВІ Україна» - це техніка світових брендів. До переваг поставляється компанією техніки відносять високу продуктивність, неймовірну надійність і безпеку експлуатації, економічність і дополняемость необхідним навісним обладнанням.

- Вартість оренди в Україні практичною і високотехнологічної техніки встановлена ​​на рівні нижче середньоринкового. Це принципова позиція компанії «НВІ Україна», націлює на довгострокову і плідну діяльність в обраній сфері, налагодження партнерських відносин з клієнтами.

Що ми пропонуємо:

- телескопічні та міні-навантажувачі. Піднімати і переміщати різноманітні вантажі на будмайданчиках і складах стане значно простіше.

- екскаватори, гусеничні і колісні. Ведення земляних робіт будь-якої складності помітно прискориться;

- автокрани. Забезпечується вантажопідйомність і в 25-32, і в 40-50, і в 100 тонн, що дозволяє обходитися без баштового крана;

- автовишки. Вести монтажні, ремонтні, фасадні роботи стане доступним на висоті від 18-22 до 38-32 і 45 метрів;

- самоскиди. Перевозити можна матеріали масою від 5 до 10-15 і 25-30 тонн.

Наданий вибір будівельного устаткування в Україні від «НВІ Україна» настільки широкий, що ви зможете в стислі терміни здійснити всі заплановані роботи, для яких необхідна будівельна та спеціальна техніка.

Виконання яких робіт можна замовити в «НВІ Україна»

Наявність парку першокласної техніки і фахівців, які її обслуговують, дозволяє:

- розчищати і розпланувати будівельні майданчики, рити і виконувати зворотну засипку котлованів і траншей, вивозити грунт;

- швидко і якісно виконувати підряди, пов'язані з монтажно-будівельними і фасадними роботами;

- будувати по запропонованим проектом індивідуальні будинки - з цегли і монолітні, з бруса (колод) і каркасні;

- комплексно проводити благоустрій та озеленення ландшафту, укладати рулонний газон, висаджувати і пересаджувати дерева різних порід і розмірів, навіть багатометрові;

- організувати дорожньо-будівельні роботи, асфальтувати і укладати тротуарну плитку.

Звернувшись в «НВІ Україна» в Києві та Київській області, всі перераховані послуги Ви отримаєте по економічно вигідною ціною, уникнувши зайвих витрат. Такий підхід дозволить виконати будь-які будівельні роботи швидко і з високою якістю.

Чому варто замовити оренду будівельної техніки «НВІ Україна»

Співпрацюючи з «НВІ Україна», Ви отримаєте кілька суттєвих переваг:

- В першу чергу, це встановлені розцінки, які вигідні для клієнтів і не переглядаються у бік збільшення.

- За якість і своєчасність виконаної роботи компанія «НВІ Україна» несе відповідальність, забезпечуючи тільки кращий результат. Це можливо за рахунок застосування кращих світових зразків спецтехніки, керованої умілими операторами.

Послуги можуть надаватися як комплексного характеру, «під ключ», так і з виконанням окремих операцій.