Замовити зворотній дзвінок

Телескопічний навантажувач CAT TH 580

Замовити техніку
від 1000 грн/год
Телескопічний навантажувач CAT TH 580

Ціна за зміну (8 годин)

від 8000 грн

Мінімальне замовлення - 4 години

від 5500 грн 

Кожна додаткова 1 година роботи

від 1000 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Телескопічний навантажувач Caterpillar Th 580 доцільно взяти в оренду, якщо від машини потрібно оптимальне співвідношення показників висоти підйому і вантажопідйомності.

Модель CAT Th 580 може працювати з вантажами масою до 5 тонн і піднімати їх на висоту до 17 метрів. Це робить дану машину незамінною при виконанні широкого спектру робіт на будівельному майданчику: від навантажувально-розвантажувальних робіт до подачі будматеріалів на висоту 3-4-го поверху при зведенні малоповерхових будівель. Таким чином, ця машина може замінити відразу дві одиниці техніки: звичайний вилочний або фронтальний навантажувач, який необхідний на будмайданчику для вивантаження і транспортування матеріалів, і самохідний кран на колісному або гусеничному шасі.

Завдяки відмінним технічним та експлуатаційним характеристикам CAT Th 580 дуже затребуваний серед будівельників. Таку машину беруть в оренду, якщо належить складна робота, що вимагає:

  • маневреності – телескопічні навантажувачі CAT мають по чотири керовані колеса, тому вони можуть маневрувати на маленьких майданчиках (радіус повороту складає всього 4,0 м);
  • швидкості – дана модель може рухатися зі швидкістю до 32 км/год переднім ходом і до 20 км/год – заднім. Швидкість при повному завантаженні (5 тонн) становить 6 км/год;
  • універсальності – встановлення різного навісного обладнання дозволяє адаптувати машину для виконання певних завдань.

 

Оренда телескопічного навантажувача CAT Th 580

 

Щоб орендувати навантажувач CAT Th 580, зателефонуйте по телефону (067) 122-35-35. На наступну добу після оплати замовлення ми доставимо спецтехніку в будь-яку точку України.

Ціна прокату CAT Th 580 залежить від терміну оренди будівельної техніки. У компанії «НВІ Україна» можна взяти навантажувач напрокат на добу або орендувати машину з оператором на тривалий термін, якщо потрібна техніка для постійної роботи на будівельному майданчику.

*ціни актуальні у 2023 році

Характеристики
Вантажопідйомність
5000 кг
Висота підйому
17 м
Максимальний виліт стріли
0
Вантажопідйомність при макс. вильоті
0
Вид пального
Дизель
Вага машини
15 т
Замовити техніку