Замовити зворотній дзвінок

Телескопічний навантажувач Manitou 1440

Замовити техніку
від 1000 грн/год
Телескопічний навантажувач Manitou 1440

Ціна за зміну (8 годин)

від 8000 грн

Мінімальне замовлення - 4 години

від 5500 грн 

Кожна додаткова 1 година работи

від 1000 грн

При проведенні будівельних робіт головним є наявність необхідної спецтехніки, зниження витрат і отримання максимального прибутку. Не всі будівельні компанії мають достатньо коштів на покупку необхідних машин. Компанія «НВІ Україна» пропонує вигідні умови оренди спецтехніки будь-якої модифікації, а також надає комплектуючі для поліпшення її функціональності.

Серед широкого асортименту спеціалізованої будівельної техніки в нашій компанії можна орендувати телескопічний підйомник Manitou 1440, розрахований на підйом вантажів на велику висоту, що важливо при будівництві багатоповерхових будівель.

Підйомник Manitou вантажопідйомністю 4 тонни і висотою підйому 14 метрів забезпечує безпечну установку вантажу за рахунок оснащення внесений великий опори, що забезпечує йому передню і бічну стійкість. Техніка рухлива, з нею легко працювати на будь-якому типі грунту завдяки 4-м напрямних і ведучих коліс. Використовуючи точки стропування можна переміщати підйомник в потрібне місце на будівельному майданчику. Тривалий термін служби техніки забезпечується за рахунок якісних елементів і стали, використовуваних при виробництві підйомника, а великий капот, що відкриває доступ до двигуна полегшує обслуговування Manitou 1440.

Підйомник оснащений двигуном Perkins об'ємом 4,4 літра. Бак розрахований на 140 літрів дизельного палива. Тягове зусилля становить 10408 кг. В гідросистему рідина заливається в обсязі 135 літрів.

Переваги оренди в «НВІ Україна»

Орендуючи в «НВІ Україна» спецтехніку ви отримуєте цілий спектр переваг:

  • Сучасні і функціональні техніку.
  • Вигідні тарифи на оренду.
  • Безкоштовну консультацію менеджерів.
  • Цілодобову підтримку оператора.
  • Оснащення для спецтехніки з метою підвищення її функціональності.

Скориставшись послугами оренди в нашій компанії, ви зможете поліпшити ліквідність свого підприємства і не замислюватися про обслуговування спецтехніки. За вас все зроблять наші фахівці і нададуть якісну і працездатну техніку на потрібний вам термін.

Замовити послугу ви можете, зателефонувавши до нас по телефону 067-122-35-35 або скористатися формою зворотного зв'язку. Менеджери детально розкажуть про умови угоди і укладуть договір. За бажанням клієнта ми надамо детальний прайс-лист із розцінками, виславши документ на електронну пошту.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити техніку