Замовити зворотній дзвінок

Телескопічний навантажувач JCB 540-170

Замовити техніку
від 1100 грн/год
Телескопічний навантажувач JCB 540-170

Ціна за зміну (8 годин)

від 8800 грн 

Мінімальне замовлення - 4 години

від 6100 грн 

1 година работи

від 1100 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Компанія JCB є лідером у виробництві будівельної спецтехніки. Розроблена модель повнорозмірного чотирьохсекційного телескопічного навантажувача користується великою популярністю. В її виробництві були використані нові технології та найкращі агрегати в галузі, які в разі потреби можна зручно і легко замінити.

Спецтехніка обладнана монолітним і звареним корпусом. Машина має великий виліт стріли, оснащена двигуном великої потужності Dieselmax. Конструкція шасі робить техніку стійкою і покращує вантажопідйомність. Всі необхідні шланги розташовані всередині стріли, що робить їх надійно захищеними. Фари навантажувача при необхідності складаються.

Наявність декількох режимів рульового управління забезпечують погрузчику відмінну маневреність. Двигун Dieselmax, розташований збоку шасі. дозволяє працювати машині на знижених оборотах, що істотно знижує навантаження на мотор і знижує витрату палива. Вдале поєднання мостів і трансмісії JCB забезпечує якісну і надійну роботу всіх компонентів, що добре зарекомендували себе на інших навантажувачах виробника.

Технічні характеристики навантажувача JCB 540-170 роблять використання авто універсальним, наявність повного приводу і високий дорожній просвіт дозволяють працювати на будь-якому грунті і при будь-яких умовах.

Істотно спрощує роботу телескопічного навантажувача можливість миттєвого вибору одного з трьох можливих режимів рульового управління. що забезпечує спецтехніки невеликий радіус повороту і високу маневреність.

Облаштування гидромеханической трансмісією значно спрощує управління технікою, дає можливість змінювати швидкість, покращує її продуктивність. Пропонований широкий модельний ряд різноманітного навісного обладнання робить навантажувач затребуваним і практичним.

Спецтехніка JCB проста в обслуговуванні, всі необхідні перевірки виконуються швидко, просто і безпечно, безпосередньо з рівня землі. Наявність цільного капота на пневмораспорке дозволяє отримати зручний доступ до агрегатів, проводити ремонтні роботи. Сервісний інтервал становить близько 500 годин.

У будівельній компанії НВІ Україна можна взяти в оренду спецтехніку на найвигідніших умовах. Зателефонувавши до нас за телефоном 067 122 35 35, Ви отримаєте всю інформацію про умови оренди та її вартості. Наші послуги надаються як в Києві, так і в Київській області.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити техніку