Замовити зворотній дзвінок

Телескопічний навантажувач JCB 540-140

Замовити техніку
від 1000 грн/год
Телескопічний навантажувач JCB 540-140

Ціна за зміну (8 годин)

від 8000 грн 

Мінімальне замовлення - 4 години

від 5500 грн 

1 година работи

від 1000 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Оренда будівельної техніки користується величезною популярністю, адже це суттєво скорочує витрати на її покупку і обслуговування. Компанія «НВІ Україна» надає широкий вибір будівельної техніки різної модифікації, що дозволяє виконувати роботи будь-якої складності. Завдяки прийнятними цінами на оренду спецтехніки будівельні компанії можуть швидко виконувати проекти з будівництва будівель, не замислюючись про оснащення автомобільного парку. Вся техніка надається в повній працездатності. Також є можливість скористатися послугами оператора, в разі якщо в штаті немає потрібного фахівця. Важливу роль в будівництві грає телескопічний навантажувач. З його допомогою можна перевозити і піднімати великий вантаж, прискорюючи процес спорудження об'єкта. Однією з таких машин є телескопічний навантажувач моделі JCB 540-140.

Особливості спецтехніки

Повногабаритного машина оснащена висувним механізмом зі збільшеним вильотом. Навантажувач має потужне шасі і великі колеса. До спецтехніки підключається система 4х4, що дозволяє працювати на різних типах поверхонь.

Телескопічний навантажувач JCB 540-140 застосовується для будівництва малоповерхових комплексів і споруд, проведення обслуговування ліній передач. Для розширення функціоналу, на машину встановлюють:

  • Навісне обладнання.
  • Великі ковші.
  • Сільськогосподарські вила.
  • Гаки.
  • Захвати.
  • Люльки для підйому робітників.

У JCB 540-140 є наявність «крабового ходу», це дає можливість колесам навантажувача повертатися в протилежну або одну сторону. Техніка переміщається в бік, прямо і назад, легко обходячи всі перешкоди, плавно проїжджаючи уздовж стін, ям і будівельного обладнання.

Переваги телескопічного навантажувача JCB 540-140

Головною перевагою JCB 540-140 є його маневреність. Він не застряє на вкритому сміттям ділянці, легко проходить по тісних територіях, обходить будівлі і будівельні конструкції. Також спецтехніка пересувається по складному грунту, не вимагаючи твердого покриття. Великі колеса і стійке шасі перешкоджають перекиданню навантажувача. Для поліпшення прохідності на техніку, встановлюють шини з грунтозацепов.

Для замовлення сучасного і функціонального телескопічного навантажувача JCB 540-140, а також інших видів спецтехніки достатньо зателефонувати до нас по телефону 067-122-35-35 або замовити зворотний дзвінок на сайті.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити техніку