Замовити зворотній дзвінок

Ножичний підйомник

Замовити техніку
від 800 грн/доба
Ножичний підйомник

Дизельний (12-18 метрів)

Ціна за добу

від 2400 грн 

 

Електричний (8-14 метрів)

Ціна за добу

від 800 грн 

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

У багатьох сферах діяльності дуже часто виникає необхідність в піднятті, опусканні, переміщенні вантажів на різну висоту. Для проведення таких робіт оптимальним рішенням стане оренда якісних і надійних підйомників підйомників. Така конструкція працює за принципом функціонування ножиць, а підняття платформи вгору здійснюється за допомогою розсування і складання опор.

Підйомники-ножиці використовуються при необхідності вертикального підняття вантажу і ефективно застосовуються в процесі проведення ремонтних робіт, перш за все стель, при обслуговуванні електромереж, великих рекламних конструкцій, монтажу систем кондиціонування, антен або зовнішнього водовідведення. Підйомники мають високу вантажопідйомність і працюють від мережі або вбудованої акумуляторної батареї. З огляду на їх компактні розміри, спецтехніку легко застосовувати в умовах обмеженого місця і ускладнене доступу.

Підйомники підйомник володіють численними перевагами, серед яких називають довговічність, швидку і легку транспортування, простоту в експлуатації, універсальність в застосуванні, як в приміщеннях, так і на відкритих просторах, безшумний режим роботи, відсутність додаткових робіт по монтажу, зведення до мінімуму ручної праці персоналу, високу швидкість виконання робочих процесів. Конструкція підйомників має простий і компактністю і складається з таких ключових елементів:

  • вантажної платформи для розміщення вантажу;
  • системи важелів;
  • гідроприводу, який приводиться в дію від мережі змінного струму або акумулятора;
  • рами безпеки.

Будівельна компанія НВІ Україна надає хороший вибір спецтехніки від провідних виробників в оренду, що стане вигідним рішенням для будівельного бізнесу або при проведенні індивідуальних ремонтних, монтажних робіт. Вся техніка проходить регулярне технічне обслуговування, працювати на ній зручно і безпечно. При зверненнях до нас на сайт або по телефону 067 122 35 35 висококваліфікований персонал запропонує варіанти обладнання, проведе швидке оформлення документів за найдоступнішими цінами, забезпечить швидку доставку до об'єкта. Вся техніка надається, як в короткострокову, так і в довгострокову оренду. Вартість оренди залежить від висоти підйому і вантажопідйомності обладнання.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити техніку