Замовити зворотній дзвінок

Міні-навантажувачі Bobcat

Замовити техніку
від 475 грн/год
Міні-навантажувачі Bobcat

Ціна за зміну (8 годин)

від 4800 грн

Мінімальне замовлення - 4 години

від 2400 грн 

Кожна додаткова 1 година роботи

від 475 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

«Бобкет» – це найпопулярніша в світі марка міні-навантажувачів. Американська компанія, що випускає міні-екскаватори та навантажувачі Bobcat, досягла такої досконалості у виробництві ультракомпактних будівельних і сільськогосподарських машин, що її назва стала загальною для всього класу техніки.

Секрет популярності міні-навантажувачів Bobcat полягає в їх універсальності, продуктивності і високої надійності. Вони вміють:

  • маневрувати на маленьких ділянках – міні-навантажувачі можуть розвертатися на 180 на місці, здійснювати різкі повороти і швидко міняти напрям руху на протилежний;
  • піднімати тяжкості – вантажопідйомності міні-навантажувачів Bobcat з запасом вистачає для того, щоб виконувати вантажно-розвантажувальні операції, піднімати і транспортувати вантажі, упаковані на піддонах, або перевозити повний ківш грунту;
  • виконувати землерийні роботи – взявши в оренду міні-навантажувач Bobcat, ви зможете ефективно працювати з великими обсягами грунту. «Бобкет» з ковшем може виконувати функції допоміжної техніки на будівельному майданчику, працюючи там, куди не проїде повнорозмірний бульдозер. А міні-екскаватор Bobcat незамінний, якщо потрібно обережно викопати неглибоку траншею на ділянці, що не хотілося б псувати колесами і гусеницями великої техніки.

 

Оренда міні-навантажувачів Bobcat в Києві

 

Якщо вам на час потрібно ефективний засіб механізації трудомістких вантажно-розвантажувальних і землерийних робіт на будівельному майданчику або будь-якій іншій сфері, ви можете недорого орендувати міні-навантажувач Bobcat в компанії «НВІ Україна».

  • Компанія володіє великим парком спеціальної техніки. До всіх міні-навантажувачів можна замовити навісне обладнання для певного виду роботи (вила, ківш та ін).
  • У нас низькі ціни на прокат спецтехніки. При цьому вони зменшуються, якщо ви орендуєте навантажувачі на тривалий термін або берете кілька машин одночасно.
  • Ми здаємо в оренду міні-навантажувачі Bobcat в Києві і по всій Україні. Оперативно доставимо техніку, необхідну на вашій будівельному майданчику, в будь-яку точку країни.

*ціни актуальні у 2023 році

Характеристики
Вага машини
2815 кг
Макс. висота підйому
3,9 м
Макс. вага вантажу
869 кг
Висота розвантаження
3 м
Довжина/Ширина/Висота
3378 мм/1727 мм/1972 мм
Замовити техніку