Замовити зворотній дзвінок

Міні-навантажувач JCB 170R

Замовити техніку
від 475 грн/год
Міні-навантажувач JCB 170R

Ціна за зміну (8 годин)

від 3800 грн

Мінімальне замовлення - 4 години

від 2400 грн 

Кожна додаткова 1 година работи

від 475 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Компанія JCB на ринку спецтехніки відрізняється унікальним і оригінальним підходом до конструювання і обладнання міні - навантажувачів. У представленому модельному ряді телескопічних навантажувачів, JCB 170R є одним з кращих в своєму класі. Інженерна розробка являє собою абсолютно нову конструкцію з обладнаної Однобалочний стрілою і бічним входом в кабіну.

Разом з тим, навантажувач має високу потужність і продуктивністю, що дозволяє успішно застосовувати пристрій для розвантаження вантажів в різноманітних умовах. Наявність потужного двигуна, його висока продуктивність дозволяє спецтехніки безперешкодно здійснювати підйом вантажів великої ваги на необхідну висоту. Оснащення інноваційною системою індикації дає можливість ретельно аналізувати вантажний момент і сигналізувати оператору в разі перевищення меж стійкості навантажувача. Таким чином забезпечується підвищена безпека навантажувальних робіт на будь-яких поверхнях. Такі інноваційні та прогресивні підходи гарантують техніці в процесі експлуатації ряд переваг:

  • є однією з найбезпечніших в світі;
  • забезпечує відмінну оглядовість близько 270 градусів, що суттєво перевищує характеристики на техніці у конкурентів;
  • обладнана просторою і зручною кабіною;
  • має високий рейтинг обслуговування за стандартом SAE;
  • є дуже економічним навантажувачем з бортовим поворотом, витрата палива до 20% менше, ніж у аналогічних машин.

Наявність оригінальної касети на голівці стріли дозволяє проводити швидку заміну навісного обладнання, проводячи зчеплення з кабіни. У стандартний набір змінного обладнання входять різні ковші, бури, вантажні вила, снігоочисники, відвали та ін. Застосування шарнірно - зчленованою конструкції рами доводить відмінну маневреність, що дозволяє застосовувати її нарівні з більш потужними погрузчиками фронтального типу.

Присутність унікальною трансмісії дозволяє блокувати колеса правого або лівого борту, що підвищує маневреність спецтехніки на обмеженому просторі. Місцезнаходження всього обладнання дає можливість повністю контролювати всі етапи робіт. Максимальний огляд забезпечується ергономічною конструкцією кабіни, збільшеними стеклами заднього, переднього, бокового видів, розташування капота і стріли.

Будівельна компанія НВІ Україна надає широкий спектр послуг з оренди спецтехніки. Зв'язавшись з нами за телефоном 067 122 35 35, Ви отримаєте якісні послуги за доступною ціною.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити техніку