Замовити зворотній дзвінок

Міні-екскаватор HITACHI ZX 50

Замовити техніку
від 750 грн/год
Міні-екскаватор HITACHI ZX 50

Ціна за зміну (8 годин)

від 6000 грн

Мінімальне замовлення - 4 години

від 4000 грн 

Кожна додаткова 1 година работи

від 750 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Японська корпорація Hitachi Ltd володіє великим досвідом і заслуженою репутацією у виробництві гусеничних міні - екскаваторів та іншої спецтехніки. Гусеничний міні - екскаватор HITACHI ZX-50 має зручні габарити, довжина хвостової частини не виходить за габарити шасі. Відносно невелика маса міні - екскаватора - до 5 тонн з водієм, заправкою роблять його затребуваним в різних роботах. Наявність гумових гусениць надає низький тиск на грунт, близько 0.35 кг на квадратний см, що збільшує його стійкість і прохідність. Збільшена рукоять дозволяє проводити копання на глибині до 3600 мм і радіусом до 6 метрів. Зручна і комфортна кабіна забезпечує хороші умови праці та безпеку. Робоча зміна о 12 годині за важелями HITACHI ZX-50 для екскаваторника не стане проблемою.

В оснащенні Hitachi використана стандартна автоматична система холостого ходу, складні педалі і сидіння з пневмопідвіскою. Рідкокристалічний монітор в правій передній частині кабіни відображає всю необхідну в процесі експлуатації екскаватора інформацію. Скляна кабіна забезпечуючи відмінну видимість навколо машини і зручність під час роботи. Є можливість обладнання кабіни обігрівачем для комфортної роботи в холодну пору року. Гідравліка забезпечує надійне управління стрілою. Серед головних особливостей HITACHI ZX-50 фахівці виділяють:

  • можливість автоматичного зменшення швидкості при збільшенні навантажень на відвал;
  • наявність утяжеленного противаги зі зниженим центром ваги, що робить спецтехніку особливо стійкою;
  • обладнаний один великий поворотний палець стріли замість декількох на ранніх моделях;
  • поліпшену конструкцію гусениць, щоб зменшити утворення відколів і тріщин;
  • спеціальні втулки Хітачі, які збільшують період мастила до 500 годин;
  • можливість зручного підключення навісного обладнання за допомогою гідроразводкі.

Оренда міні-екскаватора HITACHI ZX-50 у НВІ Україна

Будівельна компанія НВІ Україна надає спецтехніку в оренду на найвигідніших умовах. Звернувшись до нас через сайт або зв'язавшись по телефону 067-122-35-35, наші консультанти нададуть всю інформацію про послуги, що надаються. Ви отримаєте якісні послуги за найдоступнішою ціною. Послуги з оренди будівельної техніки надаються як в Києві, так і в Київській області.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити техніку