Замовити зворотній дзвінок

Міні-екскаватор HITACHI ZX 25

Замовити техніку
від 750 грн/год
Міні-екскаватор HITACHI ZX 25

Ціна за зміну (8 годин)

від 6000 грн

Мінімальне замовлення - 4 години

від 4000 грн 

Кожна додаткова 1 година работи

від 750 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Сьогодні міні-екскаватори користуються великим попитом завдяки своїм компактним розмірам. Там де звичайний екскаватор не впорається з роботою через габарити і велику вагу, техніка міні стане незамінним помічником. Одним з таких є HITACHI ZX 25. Екскаватор добре себе показав у роботі на невеликих територіях із стисненими умовами. Техніка ідеально підходить для виконання землерийних робіт, споруди тунелів, доведення котлованів, прокладання комунікацій, облаштування ландшафту.

Переваги екскаватора HITACHI ZX 25

Порівняно з великими екскаваторами міні-екскаватори мають ряд переваг:

  • Економія в споживанні палива.
  • Має гарну маневреність і прохідність.
  • Не порушує склад грунту.
  • Зручна в експлуатації.
  • Доступна за вартістю.

Зручна і проста кабіна екскаватора забезпечує огляд території на 360 градусів, а завдяки використанню сучасних технологічних систем досягається легке управління механізмами.

Міні-екскаватор ZX 25 володіє компактними габаритами і низьким рівнем тиску на поверхню, що запобігає пошкодженню верхнього шару грунту. Хороша маневреність і прохідність техніки дає можливість використовувати її в важко прохідних місцях. Екскаватор часто застосовують на невеликих будівельних майданчиках і будівництві метро, ​​тунелів. Унікальність моделі ZX 25 - наявність гусеничного ходу, що зводить занос техніки до нуля. Екскаватор мобільний і може розгортатися на місці.

В HITACHI ZX 25 встановлений двигун Isuzu 3YB1 об'ємом 1,131 літра і потужністю 18,5 кінських сил. Максимальна швидкість екскаватора становить 4,1 км. в годину. Глибина копання розрахована на 2,4 метра, об'єм - 0,04 метрів кубічних. Для розширення функціональності екскаватора, модель ZX 25 комплектується різними видами ковшів, що дозволяють працювати з твердими і сипучими матеріалами, розчищати території, рити траншеї і ями. Встановивши на техніку гідромолот, можна проводити демонтажні роботи.

Чому вигідно орендувати техніку у НВІ Україна

Ведучи тісну співпрацю з «НВІ Україна» ви отримуєте чітко сформульовані розцінки, що відрізняються максимальною вигодою для клієнта. Також ви можете бути впевнені в повній працездатності техніки, яка не підведе при проведенні робіт. Якщо у вас немає фахівця, який працює з міні-екскаватором, то наша компанія з радістю надасть послуги оператора. Детально про умови оренди міні-екскаваторів можна дізнатися у наших менеджерів по телефону 067-122-35-35, а також запросити прайс-лист із розцінками на послуги, що надаються.

*ціни актуальні у 2023 році
 

Замовити техніку