Замовити зворотній дзвінок

Колінчастий підйомник

Замовити техніку
від 2900 грн/доба
Колінчастий підйомник

Дизельний (16-41 метр)

Ціна за добу

від 3000 грн 

 

Електричний (12-15 метрів)

Ціна за добу

від 2900 грн 

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Колінчаті підйомники є різновидом підйомної спецтехніки. Такий пристрій обладнано спеціальним підйомно - стріловим механізмом. Наявність колінчасто-важеля з телескопічними елементами дозволяє проводити роботи на малих і середніх висотах. Колінчастий підйомник ефективно застосовується при ремонтних, монтажних, будівельних, обслуговуючих, інспекційних роботах і служить для підйому інструментів, будівельних матеріалів або персоналу. Підйомники призначені, як для роботи зовні, так і всередині приміщень.

Колінчаті підйомники дозволяють підняти вантаж, перенести його через перешкоду і забезпечити точне позиціонування. Такі властивості техніки роблять обладнання універсальним і просто незамінним для роботи у важкодоступних місцях. Оснащення силовим приводом змінного струму нового покоління робить його роботу тихою і економічною, без будь - яких шкідливих викидів в навколишнє середовище. Техніка ідеально підходить для застосування на перевантажених міських вулицях і майданчиках. Ці електричні підйомники маневрені, дозволяють під час роботи добиратися до об'єктів зверху, наближатися до будівель впритул, обходити перешкоди і місця з обмеженим простором. Максимальна маневреність колінчастих підйомників забезпечується роботою поворотною вежі, малими габаритними розмірами, стрілою з великим діапазоном, робочою платформою з можливістю повертатися щодо стріли.

Безпека в процесі експлуатації підйомників колінчастого типу забезпечує надійна конструкція важеля телескопічної стріли і шасі, установка датчиків нахилу, знижений центр ваги, наявність системи автоматичного вирівнювання і захисту від перевантаження платформи, можливість аварійного опускання конструкції, страхувальні ремені на платформі, просте і зрозуміле управління спецтехнікою .

Будівельна компанія НВІ Україна надає можливість будівельникам орендувати будівельну техніку і не витрачати зайвих коштів на покупку і обслуговування автомобільного парку спецтехніки. Для замовлення послуги з оренди спецтехніки в Києві та на території України звертайтеся до нас за телефоном 067 122 35 35, вказаною на сайті. Також надається можливість замовити зворотний дзвінок. Наші консультанти уважно вислухають Вас і допоможуть з вибором спецтехніки та оформлять замовлення за найвигіднішими цінами.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити техніку