Замовити зворотній дзвінок

Гідромолот

Замовити техніку
від 1200 грн/год
Гідромолот

Мінімальне замовлення - 8 годин

від 6400 грн 

Кожна додаткова 1 година работи

від 1200 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

За своєю конструкцією гідромолот є машиною ударної дії, яка обладнана гідравлічним приводом. Така спецтехніка володіє досить високим ККД до 70%. Вона проста у використанні і надійна в експлуатації, при цьому досить довговічна. Гідромолот має різні можливості і функціоналом. Іноді молот застосовують в процесі кування або штампування, при забиванні паль, інших будівельних конструкцій. Але основним призначенням обладнання стає розтин і руйнування дорожнього полотна під час ремонту, демонтаж бетонних конструкцій, стін цегляних приміщень, риття траншей і ям в кам'янистій і мерзлому ґрунті.

Принцип роботи гідромолота полягає в передачі енергії гідроазотного акумулятора високого тиску до поршня. В результаті потоку робочої рідини забезпечуються інтенсивні зворотно - поступальні рухи поршня, з'єднаного з бойком. На нього монтується робочий інструмент. Управління рухом поршня здійснюється в результаті роботи спеціального золотникового механізму.

У будівництві молот використовується, як змінне обладнання до техніки, в якій використовується гідравліка. Устаткування застосовується на екскаваторах, де замінює ківш, а також на тракторах і навантажувачах. З огляду на силу енергії удару, гідромолоти діляться на пристрої:

  • невеликої потужності з споживаної енергією близько 1500 Дж., мають широке застосування в будівництві, при розтині асфальтних і бетонних покриттів, полотен невеликої товщини на дорогах, зламі цегляної кладки;
  • середньої потужності, сила удару проводиться в межах від 1,5 до 3,5 тис. Дж., використовуються в будівельних роботах для зламу бетонних і цегляних конструкцій, асфальтно - бетонних покриттів різної товщини, руйнування фундаментів приміщень, при роботі в твердих і мерзлих грунтах , для прокладки трубопроводів;
  • гідромолоти великої потужності мають енергію удару в 3,5 тис. Дж., застосовуються в будівельних роботах обмежено, в основному, для руйнування і демонтажу великих об'єктів, будівель або мостів.

Для збільшення ефективності роботи гідромолота і зменшення витрат необхідно правильно підібрати вид техніки під проведення конкретних робіт. Наша будівельна компанія НВІ Україна має в наявності різну спецтехніку, яку надає в оренду на найвигідніших умовах. Для отримання всієї необхідної інформації звертайтеся до нас на сайт або по телефону 067-122-35-35. Ми надаємо послуги за найдоступнішими цінами, як в Києві, так і в Київській області.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити техніку