Замовити зворотній дзвінок

Екскаватори-навантажувачі JCB 4CX

Замовити техніку
від 1100 грн/год
Екскаватори-навантажувачі JCB 4CX

Ціна за зміну (8 годин)

від 8800 грн

Мінімальне замовлення - 4 години

від 6100 грн 

Кожна додаткова 1 година роботи

від 1100 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Для будівельних та інших компаній, які лише періодично потребують послуги будівельної техніки, її оренда є найбільш вигідним з точки зору витрат варіантом. По-перше, не виводяться з обороту значні кошти, як у випадку покупки. По-друге, повністю відсутні постійні витрати на її технічне утримання та охорону. Але у кого краще орендувати таку техніку? Звичайно, у того, хто пропонує найбільш вигідні умови!

Наприклад, вам необхідно виконати досить великий обсяг земляних робіт (вирити котлован під фундамент, розрівняти будівельний майданчик тощо). Компанія НВІ Україна пропонує в оренду екскаватора-навантажувача JCB 4СХ. Які при цьому ви отримуєте переваги?

Оренда JCB 4СХ в НВІ Україна (Київ) – п'ять аргументів «ЗА»

  1. Ви отримуєте надійну і економну техніку, популярну у всьому світі. Англійська бренд JCB – один із світових лідерів у виробництві екскаваторів з оборотом 3 млрд. фунтів стерлінгів на рік. Технічне досконалість його продукції не підлягає сумніву. У свою чергу у нас техніка отримує кваліфіковане технічне обслуговування, підтримує її характеристики на рівні паспортних.
  2. Ви можете вибрати модель, яка найкращим чином підходить під ваші умови, заощаджуючи на оплаті оренди. Необхідний значний обсяг землерийних робіт? Потрібно перевозити вантажі вагою 4-4,5 тонн? Оренда JCB 4СХ, що має об'єм ковша 1,1 м3 і вантажопідйомність 4,6 тонн – найкраще рішення. Потрібен екскаватор поменше? Орендуйте у нас JCB 3СХ! А ще у нас є екскаватори на гусеничному ходу, велика гамма навантажувачів, бульдозерів, автокранів, телескопічних вишок та іншої спеціальної техніки.
  3. Вигідні ціни. Наприклад, за JCB 4СХ – оренда становить від 600 грн/год в залежності від її тривалості. Переконайтеся, що це вигідно – проведіть пошук за запитом: «JCB 4CX оренда Київ ціна» і ознайомтеся з результатами.
  4. Гнучка система знижок в залежності від кількості замовленої техніки і терміну оренда. А з урахуванням того, що у нас є великий парк спеціальної та будівельної техніки, що дозволяє повністю задовольнити потребу в ній для проведення будь-яких робіт і створення будь-якого об'єкта, сумарна вартість оренди може бути дуже вигідною для заказника.
  5. Оперативна доставка техніки в будь-яку точку України. Ви не будете втрачати дорогоцінного часу.

 

Компанія НВІ Україна – ми поставляємо будівельну та спеціальну техніку понад 10 років. Ми відкриті для взаємовигідної співпраці. Телефонуйте (067) 122-35-35.

*ціни актуальні у 2023 році

Характеристики
Вага
7,9 т
Макс. обсяг ковша навантажувача
1.1 куб. м
Макс. обсяг ковша екскаватора
0.48 куб. м
Довжина/Ширина/Висота
1/1/1
Максимальна глибина копання
0
Висота вивантаження
0
Замовити техніку