Замовити зворотній дзвінок

Екскаватори-навантажувачі JCB 3CX

Замовити техніку
від 1000 грн/год
Екскаватори-навантажувачі JCB 3CX

Ціна за зміну (8 годин)

від 8000 грн

Мінімальне замовлення - 4 години

від 5500 грн 

Кожна додаткова 1 година роботи

від 1000 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкта і на об'єкт сплачується додатково.

Оренда з буром чи молотом — від 1200 грн/година.

Вартість земляних робіт в будівництві будь-якого об'єкта може досягати 35-40% від загального кошторису. Тому зрозуміле прагнення зменшити витрати на створення фундаменту, відсипання території і т. д. Як це можна зробити? Одним з дієвих шляхів є використання високопродуктивної, надійною та економічною будівельної техніки. І, в першу чергу, звичайно, екскаваторів. Компанія НВІ Україна пропонує оренду екскаватора-навантажувача JCB 3СХ.

Коротко охарактеризуємо цю техніку. JCB – це англійський бренд, один з безумовних світових лідерів у виробництві будівельної техніки з річним оборотом 3 млрд. фунтів стерлінгів. Тому ви отримуєте техніку, якій віддають перевагу у всьому світі. Тепер безпосередньо про JCB 3CX. За словами компанії-виробника, це самий продаваний у світі колісний екскаватор-навантажувач. У нас оптимальним чином поєднується продуктивність, надійність, економічність (обладнаний дизельним двигуном «Перкінс 1004-40T») з конкурентною ціною. Плюс універсальність цієї досконалої техніки. Оренда JCB 3CX в НВІ Україна дозволить вам оперативно і з найменшими витратами:

  • здійснювати найширший спектр землерийних і ландшафтних робіт – виривати траншеї, котловани, розрівнювати територію, створювати дороги тимчасового призначення і т. д.
  • виконувати переміщення великовагових вантажів.

 

 Оренда JCB 3CX в НВІ Україна (Київ) – переваги

 

  1. Пропонуємо надійну, минулий належне технічне обслуговування техніку.
  2. У нас є безліч варіантів використання JCB 3CX – оренда на кілька годин, день, тиждень, на більш тривалий термін. Підбирайте оптимальний для вас варіант.
  3. Вигідні умови. Вартість часовий оренди – від 550 грн/год. Вигідні умови? Виконайте простий моніторинг – введіть в інтернет-пошук фразу: «JCB 3CX оренда Київ ціна» і ознайомтеся з результатом. Впевнені, що питання, де брати в оренду екскаватор-навантажувач JCB 3CX, у вас відпаде. І чим триваліший термін ви берете техніку, тим менше вартість однієї години.
  4. Оперативна доставка. Відправляємо замовлену техніку по всій Україні в день укладення договору.
  5. Крім JCB 3CX в оренду у нас ви можете взяти найширший перелік будівельної і спеціальної техніки. Оперативно і вигідно вирішите всі свої питання по такому обладнанню в одному місці.

Компанія НВІ Україна – ми працюємо на ринку оренди будівельної та спеціальної техніки більше 10 років! Залишилися питання? Телефонуйте (067) 122-35-35.

*ціни актуальні у 2023 році

Характеристики
Вага
0
Макс. обсяг ковша навантажувача
0
Макс. обсяг ковша екскаватора
0
Довжина/Ширина/Висота
0
Максимальна глибина копання
6,51 м
Висота вивантаження
0
Замовити техніку