Замовити зворотній дзвінок

Дизельний генератор SDMO J165

Замовити техніку
2000 грн/доба
Дизельний генератор SDMO J165

Ціна за добу

2000 грн*

Доставка

за запитом

Ціну вказано з ПДВ

*При напрацюванні більше ніж 360 мотогодин на місяць ціна збільшується на 20% . При оренді на два та більше місяці ціна 1450 грн/доба

Дизельний генератор SDMO J165 оснащений турбованим двигуном виробництва John Deere та синхронним генератором LEROY SOMER із системою автоматичної підтримки частоти та напруги, незалежно від навантаження. Він призначений для безперебійного постачання об'єкта електроенергією потужністю до 132 кВт. Може бути як основним, так і резервним джерелом, для чого опціонально комплектується блоком автоматичного включення резерву.

Генератор SDMO J165 змонтований на потужній сталевій рамі з віброопорами та інтегрованим паливним баком об'ємом 340 літрів, якого вистачає мінімум на 10 годин роботи на максимальному навантаженні.

Звертаємо Вашу увагу, що якщо обладнання, яке працюватиме з генератором SDMO J165, має асинхронні двигуни, не укомплектовані системою плавного пуску, то підбір потужності необхідно здійснювати виходячи з пускових струмів обладнання. Ця вимога стосується також зварювальних апаратів.

Характеристики
Максимальна потужність
132 кВт
Об'ем паливного бака
340 л.
Максимальні витрати пального
33,5 л/год
Витрати пального при навантаженні 75%
25 л/год
Замовити техніку