Замовити зворотній дзвінок

Дизельний генератор SDMO J130

Замовити техніку
1850 грн/доба
Дизельний генератор SDMO J130

Ціна за добу

1850 грн*

Вартість доставки

за запитом

 

Ціну вказано з ПДВ

*При напрацюванні більше ніж 360 мотогодин на місяць ціна збільшується на 20% . При оренді на два та більше місяці ціна 1450 грн/доба

 

Дизельний генератор SDMO J130 оснащений трициліндровим турбованим двигуном виробництва John Deere та синхронним генератором LEROY SOMER із системою автоматичної підтримки частоти та напруги, незалежно від навантаження. Він призначений для безперебійного постачання об'єкта електроенергією потужністю до 104 кВт. Може бути як основним, так і резервним джерелом, для чого опціонально комплектується блоком автоматичного включення резерву.

Генератор SDMO J130 змонтований на потужній сталевій рамі з віброопорами та інтегрованим паливним баком об'ємом 340 літрів, якого вистачає мінімум на 12 годин роботи на граничному навантаженні.

Звертаємо Вашу увагу, що якщо обладнання, яке працюватиме з генератором SDMO J130, має асинхронні двигуни, не укомплектовані системою плавного пуску, то підбір потужності необхідно здійснювати виходячи з пускових струмів обладнання. Ця вимога стосується також зварювальних апаратів.

Характеристики
Максимальна потужність
104 кВт
Об'ем паливного бака
340 л
Витрати палива при максимальному завантаженні
26 л/год
Витрати палива при номінальному завантаженні
18,5 л/год
Замовити техніку