Замовити зворотній дзвінок

Бур

Замовити техніку
від 700 грн/год
Бур

Мінімальне замовлення - 8 годин

від 5600 грн 

Кожна додаткова 1 година работи

від 700 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.

**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

Якісний і надійний бур дозволить легко і швидко виконати навіть найважчі завдання. Спецтехніка ефективно використовується для буріння в грунтах свердловин і ям будь-якої глибини і різних діаметрів. Під час багатьох будівельних робіт обладнання стане незамінним в процесі вирішення побутових завдань, при облаштуванні дворів і площ, встановлення парканів та огорож, електричних стовпів і пальових фундаментів, при посадці паркових і фруктових дерев.

Пропонуємо взяти в оренду тільки оригінальне обладнання, вироблене компанією JCB, що є гарантією якості виконуваних робіт. Висока продуктивність обладнання забезпечується роботою потужного мотора. Наявність опції QuickStop дозволяє вчасно зупиняти бур при загрузаніі в грунті. Робота з буром не викликає труднощів за рахунок установки антивібраційних компонентів. Навісні бури успішно застосовуються для буріння отворів в грунті різних діаметрів і глибини. Ямокопач складається з рами, конічного редуктора карданного валу і шнека. Використання різних типів шнеків розширює сферу застосування і дозволяє використовувати бур:

  • для м'яких грунтів (пісок, глина, земля);
  • для твердих грунтів (мерзла земля, глина, камінь різних порід);
  • для твердих покриттів і скельних порід (сланець, асфальт, бетон).

Бури підходять для повноповоротних колісних або гусеничних екскаваторів. Вони легко транспортуються і невибагливі до енергоресурсів. Навісне гідравлічне обладнання для буріння грунту підходить під екскаватор, навантажувач, міні -Екскаватор, мікро - екскаватор, телескопічний навантажувач, гусеничний кран або маніпулятор.

Будівельна компанія НВІ Україна надає у тимчасове користування ефективне і надійне обладнання від провідних виробників, як в Києві, так і по Україні. Оренда нашої сучасної техніка стане для Вас вигідною операцією. Серед переваг нашого обладнання - висока потужність і відмінна продуктивність, економну витрату палива, малошумність і плавний хід. В ціну оренди обладнання входить подача техніки на об'єкт і назад, безпосередньо робота. Мінімальне замовлення послуги становить 8 годин, кожна додаткова година роботи оплачується окремо.

Використовуйте форму зворотного зв'язку або наш номер телефону 067-122-35-35, і Ви отримаєте всю необхідну інформацію про умови оренди та її вартості.

*ціни актуальні у 2023 році

Замовити техніку